Proběhlé závody - reporty

červen - prosinec 2018 - úspěchy dětí z oddílu:

 

Celoroční série závodů 2017/2018 Sambar Kids Cup:

  • Kategorie 2009 – 2008 dívky: 2. místo: Karolína Fišková, 18. místo: Agáta Danielová
  • Kategorie 2009 – 2008 chlapci: 1. místo: Jonáš Švejcar, 2. místo: František Švejcar, 10. místo: Petr Dygrýn
  • Kategorie 2007 – 2005 dívky: 6. místo: Tereza Hezinová, 7. místo: Laura Henlínová, 8. místo: Sofie Henlínová
  • Kategorie 2007 – 2005 chlapci: 3. místo: Jaromír Janovský, 16. místo: Adam Prokop a další
  • Kategorie 2004 – 2001 chlapci: 6. místo: Tomáš Dygrýn

MČR U14 BRNO 23.6.2018:
chlapci U12: 4. místo: Jonáš Švejcar, 7. místo: František Švejcar

26.6. 2. kolo slánské pohody (závody v boulderingu):

  • kategorie žen: 8. místo: Nicola Trnková, 11. místo: Sofie Henlínová, 12. místo: Laura Henlínová, 14. místo: Agáta Danielová, 15. místo: Tereza Trnková
  • kategorie mužů do 15. místa: 8. místo: Josef Lintymer, 9. místo: Tomáš Dygrýn, 13. místo: Jaromír Janovský, 14. místo: Adam Prokop, 15. místo: Jakub Bárta

5.10. Bouldering Session v Jirkově: 

  • ženy: 10. místo: Nicola Trnková
  • muži: 8. místo: Josef Lintymer, 10. místo: Martin Schrötter

16.10. 3. kolo slánské pohody (závody v boulderingu):

  • v kategorii žen: 8. místo: Nicola Trnková, 10. místo: Eliška Horáčková, 11. místo: Tereza Trnková
  • v kategorii mužů do 15. místa se umístili: 9. místo: Martin Schrötter, 13. místo: Adam Prokop, 15. místo: Jaromír Janovský a další…

20.10. 1. kolo Sambar Kids Cup 2018/2019 (bouldering): 

do 15 místa se umístili:

  • Dívky 2008 -2006: 8. místo: Sofie Henlínová, 9. místo: Laura Henlínová, 15. místo: Agáta Danielová
  • Dívky 2005 – 2003: 7. místo: Tereza Hezinová
  • Chlapci 2008 -2006: 4. místo: Jaromír Janovský, 5. místo: Adam Prokop, 6. místo: František Švejcar, 8. místo: Martin Grünwald, 14. místo: Petr Dygrýn
  • Chlapci 2005 – 2003: 6 místo: Tomáš Dygrýn

2.11. Bouldering Session v Jirkově: 

  • muži: 10. místo: Martin Schrötter

30.11. Bouldering Session v Jirkově: 

  • ženy: 5. místo: Nicola Trnková
  • muži: 11. místo: Martin Schrötter

Poslední kolo slánské pohody (závody - sporťák, dospělí) 1. prosince, závody v boulderingu:

v kategorii žen do 15. místa se umístily dívky : 11. místo: Niky Trnková, 13. místo: Sofe Henlínová, 15. místo: Laura Henlínová...
v kategorii mužů do 15. místa se umístili chlapci: 10. místo: Martin Schrötter, 12. místo: Tomáš Dygrýn, 13. místo: Adam Prokop, 14. místo: Petr Dygrýn, 15. místo: Jakub Bárta
V celkovém pořadí celého seriálu závodu se umístil na 5. - 6. místě: Josef Lintymer

Přehled z vánoční pohodičky najdete zde - 2.12. (závody v boulderingu pro děti)

4.12. Pražský opičák (závody v boulderingu):

  • 3. místo: Adam Prokop, 5. místo: Jonáš Švejcar, 6. místo: Martin Grünwald, 7. místo: František Švejcar ve své kategorii

8.12. 2. kolo Sambar Kids Cup 2018/2019 (rychlost a obtížnost): 

  • 1.místo: Jaromír Janovský, 5. místo: Adam Prokop, 13. místo: Martin Grünwald ve své kategorii

 

 

12.1. Proběhlo další kolo - Bouldering Session v Jirkově

umístění našich lezců: 

  • ŽENY - 4. místo: Nicola Trnková
  • MUŽI - 3. místo: Pepa Lintymer, 6. místo: Martin Schrötter 

Větší zastoupení lezců z oddílu HO POHODIČKA SLANÝ bylo na závodech na Kladně - 3. kolo Sambar Kids Cup dne 10.2.2018

výsledky:

  • chlapci 2011 - 2010: 4. místo: Vašek Švejcar
  • dívky 2009 - 2008: 2. místo: Kája Fišková
  • chlapci 2009 - 2008: 4. místo: František Švejcar, 8. místo: Jonáš Švejcar, 11. místo: Petr Dygrýn
  • dívky 2007 - 2005: 9. místo: Tereza Hezinová, 10. místo: Eliška Horáčková
  • chlapci 2007 - 2005: 4. místo: Adam Prokop, 5. místo: Jaromír Janovský
  • chlapci 2004 -2001: 7. místo: Tomáš Dygrýn

1. kvalifikační kolo ČP mládeže v boulderingu - 17.2.:

  • kvalifikace - Muži A-U18: 10. místo: Pepa Lintymer v celkovém pořadí kvalifikace mužů: 42. místo
  • dívky kategorie B: 11. místo: Nicola Trnková

4.3. se naše Ája Šumová a Jára Janovský účastnili lezeckého závodu - Z(S)ales Cup 2018. Ája se umístila na 5. místě a Jára na 3. místě ve své kategorii. 

6.3. u nás na boulderovce proběhl tradiční závod: 1. kolo Slánské pohody

  • Muži: 2. místo: Pepa Lintymer, 5. místo: Fanda Danda, 10. místo: Martin Schrötter, 15. místo: Tomáš Dygrýn, 16. místo: Péťa Dygrýn
  • Ženy: 6. místo: Verča Hovorková, 8. místo: Nicola Trnková, 9. místo: Terka Trnková

10.3. 2. nominační kolo ČP mládeže v bouderingu: chlapci kategorie B: 15. místo: Martin Schrötter

1.kolo Boulderděti Praha 11.3.2018:

U12 chlapci:

  • 6. místo: Jonáš Švejcar
  • 9. místo: František Švejcar
  • 15. místo: Adam Prokop

U12 dívky:

  • 14. - 20. místo: Tereza Trnková, Eliška Horáčková

U14 dívky:

  • 13. místo: Verča Hovorková

U14 chlapci:

  • 2. místo: Fanda Danda
  • 14. - 15. místo: Jára Janovský
 Jen o den dříve proběhlo 2. nominační kolo ČP mládeže v bouderingu:
  • chlapci kategorie B: 15. místo: Martin Schrötter
 

17.3. proběhl ČP mládeže v lezení na obtížnost, závod to byl těžký, ale i tak si děti poradily a získaly toto umístění: chlapci U12 - 9. místo: Jonáš Švejcar, 15. místo: Fanda Švejcar; chlapci U14 - 2. místo: Fanda Danda, 9. místo: Jára Janovský

 

 

Foto: převážně Standa Mitáč

1.12. Jirkov - závody v boulderingu:

9. místo: Fanda Danda, 12. místo: Martin Schrötter

4. místo: Nicola Trnková

2.12. a 3.12. proběhl vánoční závod u nás na stěně:

  • fotky a výsledky slánské pohody zde
  • fotky a výsledky slánské pohodičky zde

Pražský opičák - závody v boulderingu (Praha) 5.12.2017

  • chlapci 9 - 11 let: 1. místo: Fanda Danda, 3. místo: Adam Prokop, 5. místo: Jonáš Švejcar, 10. místo: Jára Janovský, 18. místo: Péťa Dygrýn
  • dívky 9 - 11 let: 9. místo: Agátka Danielová
  • dívky 12 -14 let: 6. místo: Terka Janovská

Kladno Sambar Kids Cup (lezení na rychlost a obtížnost) 9.12.:

  • dívky 2009 - 2008 - 2. místo: Kája Fišková
  • chlapci 2009 - 2008 - 2. místo: Jonáš Švejcar, 5. místo: Fanda Švejcar, 7. místo: Péťa Dygrýn
  • dívky 2007-2005 - 10. místo: Laura Henlínová, 11. místo: Sofie Henlínová, 12. místo: Terka Hezinová
  • chlapci 2007 -2005 - 2. místo: Jára Janovský

Ruzyň - Vánoční závody 24.12.2017:

  • V kategorii Muži: 15. místo: Pepa Lintymer
  • V kategorii Ženy: 12. místo: Nikča Trnková, 13. místo: Ája Šumová
  • V kategorii - Děti do 15 let: 5. místo - Jára Janovský; 10. místo: Terka Trnková

  

3.11. 2.kolo Bouldering Session - závody v boulderingu

výsledky tohoto kola:

  • Chlapci - 4. místo: Fanda Danda, 9. místo: Martin Schrötter
  • Dívky - 3. místo: Nicola Trnková, 8. místo: Andrea Šumová

4.11. Prague Color Climbing Festival 2017 - lezení na obtížnost

výsledky našich lezců:

  • 2.místo: Fanda Danda a 8. místo: Adam Prokop

12.11. 4. kolo Překližka Cupu - lezení na obtížnost

umístění našich lezců:

H2 - hoši (2007 - 2006)

  • 4. Adam Prokop
  • 5. Jaromír Janovský
  • 10. Martin Grünwald

D2 - dívky (2007 - 2006)

  • 16. Tereza Trnková
  • 17. Eliška Horáčková

D4 - dívky (2003 - 2002)

  • 4. Nicol Trnková
  • 6. Andrea Šumová

  

6.10. Bouldering Session

VÝSLEDKY 1. KOLA BOULDERING SESSION JIRKOV (nutno podotknout, že závody jsou převážně pro dospělé lezce, takže moc gratulujeme za parádní umístění):

  • Chlapci: 4. místo: Fanda Danda, 8. místo: Martin Schrötter
  • Dívky: 3. místo: Nicola Trnková

14.10. Los Ninos Boulder V16 - velká cena Rafiky

výsledky našich lezců:

  • Dívky (2008 a mladší): 1. místo: Kája Fišková
  • Dívky (2003 - 2002): 3. místo: Ája Šumová
  • Hoši (2007-2006): 5. místo: Martin Grünwald

17.10. Slánská pohoda - závody v boulderingu

výsledky našich lezců:

  • Kluci: 2. místo: Fanda Danda, 3. místo: Pepa Lintymer, 5. místo: Jára Janovský
  • Dívky: 5. místo: Nikča Trnková

21.10. - 1.kolo Sambar Kids Cup 2017  v sobotu se lezci HO POHODIČKY účastnili 1.kola závodu ze série SAMBAR KIDS CUPU. Soutěžilo se v boulderingu (lezení bez lana). A jak jsme dopadli?

  • Chlapci 2011 – 2010: 3. místo: Švejcar Vašek
  • Dívky 2009 – 2008: 2. místo: Kája Fišková, Agáta Danielová
  • Chlapci 2009 – 2008: 2. místo: František Švejcar, 3. místo: Jonáš Švejcar
  • Dívky 2007 – 2005: 7. místo: Sofie Henlínová, 11. místo: Laura Henlínová, 12. místo: Tereza Hezinová
  • Chlapci 2007 – 2005: 3. místo: Jára Janovský, 7. místo: Adam Prokop
  • Chlapci 2004 – 2001: 8. místo: Tomáš Dygrýn

Všem gratulujeme!

  

aktuálně

naši partneři

slany logo

fitko logo

MSMT logo text black cz

rafiki logo

také nás najdete na

fb icon 325x325     instagram rajce net logo sRGB 150dpi