Proběhlé závody - reporty

červen - prosinec 2018 - úspěchy dětí z oddílu:

 

Celoroční série závodů 2017/2018 Sambar Kids Cup:

  • Kategorie 2009 – 2008 dívky: 2. místo: Karolína Fišková, 18. místo: Agáta Danielová
  • Kategorie 2009 – 2008 chlapci: 1. místo: Jonáš Švejcar, 2. místo: František Švejcar, 10. místo: Petr Dygrýn
  • Kategorie 2007 – 2005 dívky: 6. místo: Tereza Hezinová, 7. místo: Laura Henlínová, 8. místo: Sofie Henlínová
  • Kategorie 2007 – 2005 chlapci: 3. místo: Jaromír Janovský, 16. místo: Adam Prokop a další
  • Kategorie 2004 – 2001 chlapci: 6. místo: Tomáš Dygrýn

MČR U14 BRNO 23.6.2018:
chlapci U12: 4. místo: Jonáš Švejcar, 7. místo: František Švejcar

26.6. 2. kolo slánské pohody (závody v boulderingu):

  • kategorie žen: 8. místo: Nicola Trnková, 11. místo: Sofie Henlínová, 12. místo: Laura Henlínová, 14. místo: Agáta Danielová, 15. místo: Tereza Trnková
  • kategorie mužů do 15. místa: 8. místo: Josef Lintymer, 9. místo: Tomáš Dygrýn, 13. místo: Jaromír Janovský, 14. místo: Adam Prokop, 15. místo: Jakub Bárta

5.10. Bouldering Session v Jirkově: 

  • ženy: 10. místo: Nicola Trnková
  • muži: 8. místo: Josef Lintymer, 10. místo: Martin Schrötter

16.10. 3. kolo slánské pohody (závody v boulderingu):

  • v kategorii žen: 8. místo: Nicola Trnková, 10. místo: Eliška Horáčková, 11. místo: Tereza Trnková
  • v kategorii mužů do 15. místa se umístili: 9. místo: Martin Schrötter, 13. místo: Adam Prokop, 15. místo: Jaromír Janovský a další…

20.10. 1. kolo Sambar Kids Cup 2018/2019 (bouldering): 

do 15 místa se umístili:

  • Dívky 2008 -2006: 8. místo: Sofie Henlínová, 9. místo: Laura Henlínová, 15. místo: Agáta Danielová
  • Dívky 2005 – 2003: 7. místo: Tereza Hezinová
  • Chlapci 2008 -2006: 4. místo: Jaromír Janovský, 5. místo: Adam Prokop, 6. místo: František Švejcar, 8. místo: Martin Grünwald, 14. místo: Petr Dygrýn
  • Chlapci 2005 – 2003: 6 místo: Tomáš Dygrýn

2.11. Bouldering Session v Jirkově: 

  • muži: 10. místo: Martin Schrötter

30.11. Bouldering Session v Jirkově: 

  • ženy: 5. místo: Nicola Trnková
  • muži: 11. místo: Martin Schrötter

Poslední kolo slánské pohody (závody - sporťák, dospělí) 1. prosince, závody v boulderingu:

v kategorii žen do 15. místa se umístily dívky : 11. místo: Niky Trnková, 13. místo: Sofe Henlínová, 15. místo: Laura Henlínová...
v kategorii mužů do 15. místa se umístili chlapci: 10. místo: Martin Schrötter, 12. místo: Tomáš Dygrýn, 13. místo: Adam Prokop, 14. místo: Petr Dygrýn, 15. místo: Jakub Bárta
V celkovém pořadí celého seriálu závodu se umístil na 5. - 6. místě: Josef Lintymer

Přehled z vánoční pohodičky najdete zde - 2.12. (závody v boulderingu pro děti)

4.12. Pražský opičák (závody v boulderingu):

  • 3. místo: Adam Prokop, 5. místo: Jonáš Švejcar, 6. místo: Martin Grünwald, 7. místo: František Švejcar ve své kategorii

8.12. 2. kolo Sambar Kids Cup 2018/2019 (rychlost a obtížnost): 

  • 1.místo: Jaromír Janovský, 5. místo: Adam Prokop, 13. místo: Martin Grünwald ve své kategorii

 

 

12.1. Proběhlo další kolo - Bouldering Session v Jirkově

umístění našich lezců: 

  • ŽENY - 4. místo: Nicola Trnková
  • MUŽI - 3. místo: Pepa Lintymer, 6. místo: Martin Schrötter 

Větší zastoupení lezců z oddílu HO POHODIČKA SLANÝ bylo na závodech na Kladně - 3. kolo Sambar Kids Cup dne 10.2.2018

výsledky:

  • chlapci 2011 - 2010: 4. místo: Vašek Švejcar
  • dívky 2009 - 2008: 2. místo: Kája Fišková
  • chlapci 2009 - 2008: 4. místo: František Švejcar, 8. místo: Jonáš Švejcar, 11. místo: Petr Dygrýn
  • dívky 2007 - 2005: 9. místo: Tereza Hezinová, 10. místo: Eliška Horáčková
  • chlapci 2007 - 2005: 4. místo: Adam Prokop, 5. místo: Jaromír Janovský
  • chlapci 2004 -2001: 7. místo: Tomáš Dygrýn

1. kvalifikační kolo ČP mládeže v boulderingu - 17.2.:

  • kvalifikace - Muži A-U18: 10. místo: Pepa Lintymer v celkovém pořadí kvalifikace mužů: 42. místo
  • dívky kategorie B: 11. místo: Nicola Trnková

4.3. se naše Ája Šumová a Jára Janovský účastnili lezeckého závodu - Z(S)ales Cup 2018. Ája se umístila na 5. místě a Jára na 3. místě ve své kategorii. 

6.3. u nás na boulderovce proběhl tradiční závod: 1. kolo Slánské pohody

  • Muži: 2. místo: Pepa Lintymer, 5. místo: Fanda Danda, 10. místo: Martin Schrötter, 15. místo: Tomáš Dygrýn, 16. místo: Péťa Dygrýn
  • Ženy: 6. místo: Verča Hovorková, 8. místo: Nicola Trnková, 9. místo: Terka Trnková

10.3. 2. nominační kolo ČP mládeže v bouderingu: chlapci kategorie B: 15. místo: Martin Schrötter

1.kolo Boulderděti Praha 11.3.2018:

U12 chlapci:

  • 6. místo: Jonáš Švejcar
  • 9. místo: František Švejcar
  • 15. místo: Adam Prokop

U12 dívky:

  • 14. - 20. místo: Tereza Trnková, Eliška Horáčková

U14 dívky:

  • 13. místo: Verča Hovorková

U14 chlapci:

  • 2. místo: Fanda Danda
  • 14. - 15. místo: Jára Janovský
 Jen o den dříve proběhlo 2. nominační kolo ČP mládeže v bouderingu:
  • chlapci kategorie B: 15. místo: Martin Schrötter
 

17.3. proběhl ČP mládeže v lezení na obtížnost, závod to byl těžký, ale i tak si děti poradily a získaly toto umístění: chlapci U12 - 9. místo: Jonáš Švejcar, 15. místo: Fanda Švejcar; chlapci U14 - 2. místo: Fanda Danda, 9. místo: Jára Janovský

 

 

Foto: převážně Standa Mitáč

1.12. Jirkov - závody v boulderingu:

9. místo: Fanda Danda, 12. místo: Martin Schrötter

4. místo: Nicola Trnková

2.12. a 3.12. proběhl vánoční závod u nás na stěně:

  • fotky a výsledky slánské pohody zde
  • fotky a výsledky slánské pohodičky zde

Pražský opičák - závody v boulderingu (Praha) 5.12.2017

  • chlapci 9 - 11 let: 1. místo: Fanda Danda, 3. místo: Adam Prokop, 5. místo: Jonáš Švejcar, 10. místo: Jára Janovský, 18. místo: Péťa Dygrýn
  • dívky 9 - 11 let: 9. místo: Agátka Danielová
  • dívky 12 -14 let: 6. místo: Terka Janovská

Kladno Sambar Kids Cup (lezení na rychlost a obtížnost) 9.12.:

  • dívky 2009 - 2008 - 2. místo: Kája Fišková
  • chlapci 2009 - 2008 - 2. místo: Jonáš Švejcar, 5. místo: Fanda Švejcar, 7. místo: Péťa Dygrýn
  • dívky 2007-2005 - 10. místo: Laura Henlínová, 11. místo: Sofie Henlínová, 12. místo: Terka Hezinová
  • chlapci 2007 -2005 - 2. místo: Jára Janovský

Ruzyň - Vánoční závody 24.12.2017:

  • V kategorii Muži: 15. místo: Pepa Lintymer
  • V kategorii Ženy: 12. místo: Nikča Trnková, 13. místo: Ája Šumová
  • V kategorii - Děti do 15 let: 5. místo - Jára Janovský; 10. místo: Terka Trnková

  

3.11. 2.kolo Bouldering Session - závody v boulderingu

výsledky tohoto kola:

  • Chlapci - 4. místo: Fanda Danda, 9. místo: Martin Schrötter
  • Dívky - 3. místo: Nicola Trnková, 8. místo: Andrea Šumová

4.11. Prague Color Climbing Festival 2017 - lezení na obtížnost

výsledky našich lezců:

  • 2.místo: Fanda Danda a 8. místo: Adam Prokop

12.11. 4. kolo Překližka Cupu - lezení na obtížnost

umístění našich lezců:

H2 - hoši (2007 - 2006)

  • 4. Adam Prokop
  • 5. Jaromír Janovský
  • 10. Martin Grünwald

D2 - dívky (2007 - 2006)

  • 16. Tereza Trnková
  • 17. Eliška Horáčková

D4 - dívky (2003 - 2002)

  • 4. Nicol Trnková
  • 6. Andrea Šumová

  

6.10. Bouldering Session

VÝSLEDKY 1. KOLA BOULDERING SESSION JIRKOV (nutno podotknout, že závody jsou převážně pro dospělé lezce, takže moc gratulujeme za parádní umístění):

  • Chlapci: 4. místo: Fanda Danda, 8. místo: Martin Schrötter
  • Dívky: 3. místo: Nicola Trnková

14.10. Los Ninos Boulder V16 - velká cena Rafiky

výsledky našich lezců:

  • Dívky (2008 a mladší): 1. místo: Kája Fišková
  • Dívky (2003 - 2002): 3. místo: Ája Šumová
  • Hoši (2007-2006): 5. místo: Martin Grünwald

17.10. Slánská pohoda - závody v boulderingu

výsledky našich lezců:

  • Kluci: 2. místo: Fanda Danda, 3. místo: Pepa Lintymer, 5. místo: Jára Janovský
  • Dívky: 5. místo: Nikča Trnková

21.10. - 1.kolo Sambar Kids Cup 2017  v sobotu se lezci HO POHODIČKY účastnili 1.kola závodu ze série SAMBAR KIDS CUPU. Soutěžilo se v boulderingu (lezení bez lana). A jak jsme dopadli?

  • Chlapci 2011 – 2010: 3. místo: Švejcar Vašek
  • Dívky 2009 – 2008: 2. místo: Kája Fišková, Agáta Danielová
  • Chlapci 2009 – 2008: 2. místo: František Švejcar, 3. místo: Jonáš Švejcar
  • Dívky 2007 – 2005: 7. místo: Sofie Henlínová, 11. místo: Laura Henlínová, 12. místo: Tereza Hezinová
  • Chlapci 2007 – 2005: 3. místo: Jára Janovský, 7. místo: Adam Prokop
  • Chlapci 2004 – 2001: 8. místo: Tomáš Dygrýn

Všem gratulujeme!