12.1. Proběhlo další kolo - Bouldering Session v Jirkově

umístění našich lezců: 

  • ŽENY - 4. místo: Nicola Trnková
  • MUŽI - 3. místo: Pepa Lintymer, 6. místo: Martin Schrötter 

Větší zastoupení lezců z oddílu HO POHODIČKA SLANÝ bylo na závodech na Kladně - 3. kolo Sambar Kids Cup dne 10.2.2018

výsledky:

  • chlapci 2011 - 2010: 4. místo: Vašek Švejcar
  • dívky 2009 - 2008: 2. místo: Kája Fišková
  • chlapci 2009 - 2008: 4. místo: František Švejcar, 8. místo: Jonáš Švejcar, 11. místo: Petr Dygrýn
  • dívky 2007 - 2005: 9. místo: Tereza Hezinová, 10. místo: Eliška Horáčková
  • chlapci 2007 - 2005: 4. místo: Adam Prokop, 5. místo: Jaromír Janovský
  • chlapci 2004 -2001: 7. místo: Tomáš Dygrýn

1. kvalifikační kolo ČP mládeže v boulderingu - 17.2.:

  • kvalifikace - Muži A-U18: 10. místo: Pepa Lintymer v celkovém pořadí kvalifikace mužů: 42. místo
  • dívky kategorie B: 11. místo: Nicola Trnková

4.3. se naše Ája Šumová a Jára Janovský účastnili lezeckého závodu - Z(S)ales Cup 2018. Ája se umístila na 5. místě a Jára na 3. místě ve své kategorii. 

6.3. u nás na boulderovce proběhl tradiční závod: 1. kolo Slánské pohody

  • Muži: 2. místo: Pepa Lintymer, 5. místo: Fanda Danda, 10. místo: Martin Schrötter, 15. místo: Tomáš Dygrýn, 16. místo: Péťa Dygrýn
  • Ženy: 6. místo: Verča Hovorková, 8. místo: Nicola Trnková, 9. místo: Terka Trnková

10.3. 2. nominační kolo ČP mládeže v bouderingu: chlapci kategorie B: 15. místo: Martin Schrötter

1.kolo Boulderděti Praha 11.3.2018:

U12 chlapci:

  • 6. místo: Jonáš Švejcar
  • 9. místo: František Švejcar
  • 15. místo: Adam Prokop

U12 dívky:

  • 14. - 20. místo: Tereza Trnková, Eliška Horáčková

U14 dívky:

  • 13. místo: Verča Hovorková

U14 chlapci:

  • 2. místo: Fanda Danda
  • 14. - 15. místo: Jára Janovský
 Jen o den dříve proběhlo 2. nominační kolo ČP mládeže v bouderingu:
  • chlapci kategorie B: 15. místo: Martin Schrötter
 

17.3. proběhl ČP mládeže v lezení na obtížnost, závod to byl těžký, ale i tak si děti poradily a získaly toto umístění: chlapci U12 - 9. místo: Jonáš Švejcar, 15. místo: Fanda Švejcar; chlapci U14 - 2. místo: Fanda Danda, 9. místo: Jára Janovský

 

 

Foto: převážně Standa Mitáč