Proběhlé závody - reporty

Dne 30.9. proběhly lezecké závody na stěně v Ústí nad Labem, lezlo se na obtížnost (na laně) a naši lezci dopadli následně:
Chlapci
U10: 2. místo Jonáš Švejcar,
U12: 2. místo František Danda, 5. místo Adam Prokop, 8. místo Jaromír Janovský
Dívky
U10: 6. místo Karolína Fišková, 7. místo: Agáta Danielová
U17: 4. místo Andrea Šumová,

Všem moc gratulujeme :-)

25.8. závody Teplice nad Metují 

  • U10 dívky: 2. místo Kája Fišková, 7. místo: Agátka Danielová
  • U12 chlapci: 4. místo: Adam Prokop, 7.- 8. místo: Jára Janovský

30.7. závody Jablonec nad Nisou

U10 dívky: 4. místo: Kája Fišková
U12 chlapci: 1. místo: Fanda Danda, 5. místo: Jára Janovský, 7. místo: Adam Prokop

FOTO: Standa Mitáč

tyto závody probíhali na Letné v Praze a i přes krásné počasí se účastnilo několik našich dětí:

U8 chlapci:

  • 7. místo: Václav Švejcar

U10 dívky:

  • 2. místo: Kája Fišková
  • 11. místo: Agáta Danielová

U10 chlapci:

  • 7. místo: Jonáš Švejcar

U12 chlapci:

  • 1. místo: Fanda Danda
  • 6. místo: Jaromír Janovský

Muži - kvalifikace:

  • 31. místo: Josef Lintymer

Všem moc gratulujeme a přejeme krásné prázdniny.

Foto: Standa Mitáč, rodiče

Opět jste nás potěšili:
Tendon MČR mládeže U14 v lezení na obtížnost Brno 17. 6. 2017
Chlapci U12:

  • 3. místo: Fanda Danda,
  • 7. místo: Jára Janovský,
  • 11. - 12. místo: Adam Prokop

Dívky U10: 9. místo: Kája Fišková

Gratulujeme!

19225301 1647333585306149 4225304948426504221 n

 

 

Poslední kolo Sambar Kids Cupu - závody na rychlost a obtížnost:

DÍVKY 2008 - 2007

  • 3. místo: Karolína Fišková,
  • 4. místo: Agáta Danielová

CHLAPCI 2008 - 2007

  • 3. místo: Adam Prokop

CHLAPCI 2006 - 2004

  • 3. místo: Fanda Danda

Celkové výsledky Sambar Kids Cupu:

Kategorie 2008 - 2007 holky

  • 2. místo: Kája Fišková,
  • 4. místo: Agáta Danielová,
  • 14. - 15. místo: Žáža Žáková

 Kategorie 2003 - 2000 holky

  • 9. místo: Nicola Trnková

Kategorie 2008 - 2007 kluci

  • 2. místo: Adam Prokop
  • 5. místo: Martin Grünwald
  • 6. místo: Jakub Bárta

Kategorie 2006 - 2004 kluci

  • 1. místo: František Danda
  • 13. - 15. místo: Jaromír Janovský

Kategorie 2003 - 2000 kluci:

  • 9. místo: Josef Lintymer

 

Gratulujeme!

aktuálně

naši partneři

slany logo

fitko logo

MSMT logo text black cz

také nás najdete na

fb icon 325x325     instagram rajce net logo sRGB 150dpi