Přidej se k našemu týmu trenérů, podrobnosti naleznete zde

JIRKA

JirkaJirka trénuje "sporťák"  a některé další kroužky lezení. Trénuje již od otevření prvních lezeckých kroužků. Vedoucí pobytových lezeckých táborů.
Osvědčení a diplomy

DANČA

DSC 1691

Od svých 12 let se věnovala hlídání dětí. Lezení si poprvé vyzkoušela v roce 2010 na skalách, když poznala Pítra. Instruktorem lezení je od roku 2013 a vedla kurzy pro ty nejmenší i pro pokročilé lezce. Stará se o správný chod oddílu a vyřizuje Vaše dotazy ohledně kroužků, táborů apod. V období prázdnin vedla příměstské lezecké tábory. Několik let jezdí i jako instruktorka na pobytový lezecký tábor. Od září 2019 již děti nebude trénovat. 

Osvědčení a diplomy 

PÍTR

pitrPK lezení se dostal v roce 2008. Leze na skalách i na umělých stěnách, pravidelně se účastní soutěží v boulderingu. Studuje obor TV a sport. Jako instruktor u nás ve fit studiu působí od roku 2012 a zaměřuje se  na "sporťák". Pravidelně se účastní letního lezeckého tábora. Vede kroužky sporťáku (úterní stěna Ruzyň, čtvrtek od 16:30 a od 18:00). Absolvoval trenérský kurz sportovního lezení a splnil podmínky pro udělení licence B. Na základě této licence připravuje individuální tréninky.
Osvědčení a diplomy

GABČA

267445 488469177837805 378371016 n

Gabča je jedna z nejdéle působících instroktorů u nás ve fitku. Stejně jako Pítr se věnuje dětem ze "sporťáku".První navázání na lano bylo v Srbsku a pak už jen spousta metrů na kladenské věži. Gabči poznávací znamení je Márly (Jack Russel).  Vede kroužek lezení na Ruzyni (sporťák). Několik let jezdí i jako instruktorka na pobytový lezecký tábor.

FUNNY

funy

Fanda (přezdívka Funny) leze již 17 let a ve fitku vede tréninky od roku 2008. První lezení si vyzkoušel na Kladně na věži a pak již následovaly skály (např. u nás: sušky, Tisá, Ostrov apod.; ale i zahraniční skály). Od září 2019 již nebude trénovat.

ÁJA

ajaLeze od roku 2009 na laně i na boulderu.  Začala lézt u nás na kroužku lezení a nyní nám již pomáhá s lezeckými kroužky a s příměstskými tábory.

MARTIN

martin

Martin k nám začal chodit do kroužku lezení hned po otevření naší boulderovky. Nyní nám již pomáhá s kroužky lezení.
Dále navštěvuje i sportovní kroužek a pravidelně jezdí na lezecké závody.

PAVEL (PAGY)

DSC 0044

Pavel je učitelem ve Zlonicích, kde sám vede kroužek lezení na školní lezecké stěně. Od minulého školního roku vede kroužky lezení také u nás.

JÁRA

jaraTatínek lezce, který k nám chodí již několikátým rokem do sportovního kroužku. Pomáhá nám při pořádání závodů a v předminulém roce nám začal pomáhat i s lezeckými kroužky. Navíc je učitelem, takže má zkušenosti s dětmi. 
Osvědčení a diplomy 

BARČA

barca

Začala lézt asi v roce 2010, od roku 2013 pomáhá s tréninky i s tábory. Je náš odchovanec stejně jako Milan a Ája.Tento školní rok nevede žádný kroužek, ale v případě potřeby zaskakuje za ostatní trenéry. Několik let jezdí jako instruktorka na pobytový lezecký tábor.

NIKY

niky

Leze od roku 2009. Patří k lezcům ze sportovního kroužku s velmi kladným vztahem k dětem. Niky se pravidelně účastní lezeckých závodů a občas nám zůstává rozum stát nad jejími výkony. Již několikátým rokem pomáhá na příměstských táborech a pobytovém táboře. 

PEPA 

pepaL

Leze od roku 2009 na laně i na boulderu. První lezení si vyzkoušel na skalách a od té doby se intenzivně věnuje tréninku. Od září 2016 začíná pomáhat i s trénováním dětí. Od minulého školního roku nevede žádný kroužek, ale v případě potřeby zaskakuje za ostatní trenéry.

MILČA

milcaLezení se věnuje od roku 2009 a stejně jako Barča je náš odchovanec. Pomáhá také se stavěním cest a při různých závodech. Občas se i sám nějakého závodu účastní. Zaskakuje v případě nepřítomnosti něktrého z trenérů.

Foto našich trenérů v akci zde:

aktuálně

naši partneři

slany logo

fitko logo

MSMT logo text black cz

také nás najdete na

fb icon 325x325     instagram rajce net logo sRGB 150dpi