Přidej se k našemu týmu trenérů, podrobnosti naleznete zde

JIRKA

JirkaJirka trénuje "sporťák" společně s Gabčou a Pítrsem, dále vede všechny kroužky lezení ve středu a ve čtvrtek MINIPŘÍPRAVKU (15:00 - 15:45). Trénuje již od otevření prvních lezeckých kroužků. Vedoucí pobytových lezeckých táborů.
Osvědčení a diplomy

DANČA

DSC 1691

Od svých 12 let se věnovala hlídání dětí. Lezení si poprvé vyzkoušela v roce 2010 na skalách, když poznala Pítra. Instruktorem lezení je od roku 2013 a vede kurzy pro ty nejmenší i pro pokročilé lezce. V období prázdnin vede příměstské lezecké tábory. Vede všechny kroužky lezení v pondělí, v úterý a ve čtvrtek kroužek od 15:30. Několik let jezdí i jako instruktorka na pobytový lezecký tábor.
Osvědčení a diplomy 

PÍTR

pitrPK lezení se dostal v roce 2008. Leze na skalách i na umělých stěnách, pravidelně se účastní soutěží v boulderingu. Studuje obor TV a sport. Jako instruktor u nás ve fit studiu působí od roku 2012 a zaměřuje se  na "sporťák". Pravidelně se účastní letního lezeckého tábora. Vede kroužky sporťáku (úterní stěna Ruzyň, čtvrtek od 16:30 a od 18:00). Absolvoval trenérský kurz sportovního lezení a splnil podmínky pro udělení licence B. Na základě této licence připravuje individuální tréninky.
Osvědčení a diplomy

GABČA

267445 488469177837805 378371016 n

Gabča je jedna z nejdéle působících instroktorů u nás ve fitku. Stejně jako Pítr se věnuje dětem ze "sporťáku".První navázání na lano bylo v Srbsku a pak už jen spousta metrů na kladenské věži. Gabči poznávací znamení je Márly (Jack Russel).  Vede kroužek lezení na Ruzyni (sporťák). Několik let jezdí i jako instruktorka na pobytový  lezecký tábor.

FUNNY

funy

Fanda (přezdívka Funny) leze již 17 let a ve fitku vede tréninky od roku 2008. První lezení si vyzkoušel na Kladně na věži a pak již následovaly skály (např. u nás: sušky, Tisá, Ostrov apod.; ale i zahraniční skály). S Dančou vede pondělní lezecké kroužky od 16:30 do 18:30.

ÁJA

ajaLeze od roku 2009 na laně i na boulderu.  Začala lézt u nás na kroužku lezení a nyní nám již pomáhá s lezeckými kroužky v úterý od půl 4 do půl 7. V letošním roce pomáhala i s příměstskými tábory a na pobytovém táboře v Tisé.

MARTIN

martin

Martin k nám začal chodit do kroužku lezení hned po otevření naší boulderovky. Nyní nám již pomáhá s kroužky lezení ve středu.
Dále navštěvuje i sportovní kroužek a pravidelně jezdí na lezecké závody.

PAVEL (PAGY)

DSC 0044

V tomto školním roce se k nám přidal také Pagy,  který vede kroužek lezení ve středu od 17:30 společně s Jirkou. Pavel je učitelem ve Zlonicích, kde sám vede kroužek lezení na školní lezecké stěně.

JÁRA

jaraTatínek lezce, který k nám chodí již několikátým rokem do sportovního kroužku. Pomáhá nám při pořádání závodů a v předminulém roce nám začal pomáhat i s lezeckými kroužky. Navíc je učitelem, takže má zkušenosti s dětmi. 
Osvědčení a diplomy 

BARČA

barca

Začala lézt asi v roce 2010, od roku 2013 pomáhá s tréninky i s tábory. Je náš odchovanec stejně jako Milan a Ája.Tento školní rok nevede žádný kroužek, ale v případě potřeby zaskakuje za ostatní trenéry. Několik let jezdí jako instruktorka na pobytový lezecký tábor.

NIKY

niky

Leze od roku 2009. Patří k lezcům ze sportovního kroužku s velmi kladným vztahem k dětem. Niky se pravidelně účastní lezeckých závodů a občas nám zůstává rozum stát nad jejími výkony. Již předminulý rok nám začala pomáhat na příměstském táboře a tento rok jsme ji zapojili i do lezeckých kroužků k menším dětem. Tento školní rok nemá žádné kroužky lezení, ale v případě potřeby nám pomáhá.

PEPA 

pepaL

Leze od roku 2009 na laně i na boulderu. Pomáhá již třetím rokem na závodech, sám se pravidelně účastní. První lezení si vyzkoušel na skalách a od té doby se intenzivně věnuje tréninku. Od září 2016 začíná pomáhat i s trénováním dětí. Tento školní rok nevede žádný kroužek, ale v případě potřeby zaskakuje za ostatní trenéry.

MILČA

milcaLezení se věnuje od roku 2009 a stejně jako Barča je náš odchovanec. Pomáhá také se stavěním cest a při různých závodech. Občas se i sám nějakého závodu účastní. Zaskakuje v případě nepřítomnosti něktrého z trenérů.

Foto našich trenérů v akci zde: