Novinky

Ve dnech 4. - 8.5. proběhlo lezecké soustředění sportovního kroužku. Celkem se účastnilo 10 dětí. Poprvé jsme vyzkoušeli lezení na skalách u města Bechyně. Počasí nám přálo a krásné prostředí skal u řeky Lužnice určitě bude všem chybět. A co jsme celé dny dělali? V první řadě lezení na skalách, někteří si vyzkoušeli lezení i na prvním. Všichni si vyzkoušeli i zdejší ferratu a také prusíkování, nechybělo koupání v řece a také procházka do nedaleké Bechyně.

Pár fotek:

 

Více zde

29.3. proběhl další příměstský tábor zaměřený především na lezení. Celé dopoledne jsme strávili na lezecké stěně, pak nás čekal oběd a hurá na hřiště. Po návratu zpět do fitka nás čekala hra na schovávanou, která měla největší úspěch. Následovalo blbnutí v tělocvičně a rozloučení.

Doufáme, že se Vám tábor líbil a těšíme se na Vás opět na letních táborech nebo na lezeckém kroužku. :-)

 Více fotografií naleznete zde

Přijďte si vyzkoušet nové cesty, které byly postaveny pro školní boulder pohár. Na cestách se zapotí i dospělí. 
První dvě cesty jsou lehké a zvládne je skoro každý. U každé cesty najdete nálepku nebo nálepky start (začátek cesty) a top (konec cesty), chyty na ruce jsou označeny čísly a stupy na nohy jsou označeny růžovou páskou.

První cestu naleznete
u okna a leze se
po zelených chytech.
Cesta patří mezi ty
nejlehčí. 

Druhou cestu naleznete
u dveří a leze se po 
růžových chytech
+ opice a ryba.
Cestu zvládnou
i začátečníci. 

Třetí cesta se nachází
u futer od dveří (část
stěny u okna),
leze se po bílých
chytech a můžete využít
černé struktury.

DSC 0080 DSC 0100 DSC 0266
     
Čtvrtou cestu najdete
hned při příchodu na
boulderovku u dveří, 
leze se po barevných
chytech a do cesty 

patří i fialová struktura. 
Pátá cesta vede přes
žluté chyty a černé stupy
na nohy.
Cesta je v přední části
boulderovky u cesty
číslo 2 a 4.
Šestá cesta je nejtěžší
a je v zadní části stěny
v převise, vede po
žlutých chytech
a strukturách.
Konec cesty - žlutý slon.
DSC 0086 DSC 0248 terka

Máme za sebou další úspěšný tábor a co jsme celý týden dělali?

Program jsme upravili vzhledem k nízkému věku dětí. Stavěli jsme domečky z pomůcek na cvičení, děti si hrály s legem, cvičili jsme na bosu a samozřejmě jsme také lezli. V úterý jsme celý den strávili v Holešovicích na vysoké lezecké stěně, kde si děti vyzkoušely lézt do výšky s horním jištěním. Ve čtvrtek jsme navštívili plaveckou halu a v pátek nás čekal bowling. Děti si také vyráběly cukrovou vatu. Určitě mají spoustu zážitků a my doufáme, že se uvidíme na dalším táboře. :-)

Více foto zde

 

V pátek 2.2. proběhl další pololetní tábor. Hlavní náplní bylo samozřejmě lezení. Po svačině jsme se vydali na hřiště ke kocourovi a po návratu zpět do Fit studia si děti odpočinuly při stavění domečků z pomůcek na cvičení. Můžete posoudit z fotografií, že byly opravdu vydařené. :-)
Po obědě následovala chvilka klidu, děti se zabavily domečky nebo hrou na schovávanou. Po odpočinku bylo pro děti připraveno překvapení, každý si vytvořil svojí cukrovou vatu.

Více foto zde