Máme za sebou první letní sportovní příměstský tábor, který se konal od 15. do 19.7. Na táboře jsme měli 22 dětí od 5 do 13 let. 

A co se celý týden dělalo?

První den byl seznamovací, děti si zahrály během dopoledne hry, které měly za úkol všechny sblížit. Navštívili jsme také dětské hřiště a po obědě nás čekal krytý bazén. 

IMG 1093

Druhý den jsme se vláčkem vydali na celodenní výlet, nejdříve jsme navštívili železniční muzeum v Lisovicích, kde jsme se dozvěděli něco z historie dopravních vlaků a také jsme si je prohlédli. Dokonce jsme se svezli po areálu muzea malých vláčkem. Na oběd jsme došli do Dřínova, kde jsme opékali buřty a párky. Ke svačině Martina dětem upekla výbornou meruňkovou buchtu s domácí limonádou. Odpoledne jsme pak strávili na místním hřišti, kde se dětem moc líbilo. Trošku nás postrašil autobus, který měl zpoždění 20 minut, ale hlavně že jsme se dostali zpět do Slaného :-)

DSC 0223   DSC 0263

Ve středu jsme měli trošku klidnější den, procházka na háje a místní hřiště a po obědě krytý bazén. 

DSC 0037

Na čtvrtek se všichni moc těšili, jelikož jsme se vydali do trampolínového parku a k obědu byla pizza.
IMG 20190718 100123

 

Poslední den patřil bowlingu, lezení, chůzi po slackline a  po obědě jsme si zašli na zmrzlinu. Děti dostaly odměny, diplomy a nakonec si zařádily v tělocvičně na hudbu, kterou si vybraly.

IMG 1107

Doufáme, že se tábor dětem líbil a budeme se těšit příští rok nebo na dalších táborech. :-)

FOTOGRAFIE Z TÁBORA ZDE

Velký dík patří všem pomocníkům, kteří s námi navštěvovali bazén nebo pomáhali vedoucím. Celý tábor vedla: Martina Miltrová a Danča Podobová

DSC 0245

aktuálně

naši partneři

slany logo

fitko logo

MSMT logo text black cz

také nás najdete na

fb icon 325x325     instagram rajce net logo sRGB 150dpi