Pořádáme také narozeninové oslavy pro malé sportovce na lezecké stěně. Dětem se věnuje instruktor lezení, který děti formou her a soutěží naučí lézt, aby se oslavenec a všichni jeho kamarádi pořádně vyřádili! Je jen na Vás, jakým způsobem budete chtít oslavu zorganizovat. 

Doporučený počet: do 15 dětí, samozřejmě lze udělat oslavu i pro větší počet, ale průběh oslavy a cena se budou lišit.

Průběh oslavy a přípravy:

Stoly na posezení připravujeme zhruba pro 20 lidí, případně židle dodáme. Pokud si budete chtít přinést nějakou výzdobu a připravit si prostor, bude pro Vás otevřeno 20 minut před oslavou, můžete si tak připravit občerstvení atd.

Nápoje a občerstvení si přineste jaké budete chtít, spolu s papírovými tácky a kelímky na pití.  V naší nabídce: (voda perlivá / neperlivá, voda s příchutí), nabízíme také latté, cappucinno a presso nebo čaj (v době, kdy mají děti pauzu na občerstvení a přejí oslavenci).
Lze si dopředu domluvit i přípavu občerstvení od nás a našich dodavatelů (dort, chlebíčky, zákusky apod.)

Po celou dobu oslavy budete mít přítomného instruktora lezení, který zajistí program na lezecké stěně, obslouží Vás na recepci a případně se postará o děti v tělocvičně. 

Co se týče programu oslavy:

Nabízíme např.:

  • hodinu lezení, pak nějaké to posezení a gratulace oslavenci, poté zase lezení;
  • Další varianta: lezení, posezení, aktivity v tělocvičně (dětská diskotéka, překážková dráha apod., případně si můžete vymyslet svůj program v tělocvičně)

Co s sebou na lezení:
Na lezení půjčujeme lezečky, ale nemáme všechny velikosti, proto by si děti měly vzít nějaké cvičky nebo jinou plnou obuv s měkčí podrážkou a sportovní oblečení (doporučujeme dlouhé kalhoty, tričko a mikinu).
Do tělocvičny je přísný zákaz chodit v lezečkách, jelikož dělají černé čáry a také sahat na zrcadla! Děti se nesmí samy pohybovat bez dozoru v tělocvičně ani na lezecké stěně. (v tělocvičně stačí jako dozor rodiče)

Cena (pokud splňujete počet dětí: max. 15): 

  • 1400 Kč / hodina
  • 2300 Kč / 2 hodiny
  • 3000 Kč / 3 hodiny

Pokud počet dětí bude vyšší, cena se navýší o dalšího instruktora. Občerstvení od nás a našich dodavatelů není v ceně oslavy. Obsluha na baru po celou dobu oslavy je za příplatek.

Platbu je nutné provézt již při objednávce oslavy na náš účet.
č. ú.: 257269099/0300
do poznámky: oslava narozenin a Vaše příjmení

Pro více informací volejte: 602 200 375 nebo 602 255 638

aktuálně

naši partneři

slany logo

fitko logo

MSMT logo text black cz

také nás najdete na

fb icon 325x325     instagram rajce net logo sRGB 150dpi