Pořádáme také narozeninové oslavy pro malé sportovce na lezecké stěně. Dětem se věnuje instruktor lezení, který děti formou her a soutěží naučí lézt, aby se oslavenec a všichni jeho kamarádi pořádně vyřádili! Je jen na Vás, jakým způsobem budete chtít oslavu zorganizovat. 

Průběh oslavy a přípravy:

Stoly na posezení připravujeme zhruba pro 20 lidí, případně židle dodáme. Pokud si budete chtít přinést nějakou výzdobu a připravit si prostor, bude pro Vás otevřeno 30 minut před oslavou, můžete si tak připravit občerstvení atd.

Nápoje a občerstvení si přineste jaké budete chtít, spolu s papírovými tácky a kelímky na pití.  V naší nabídce: (voda perlivá / neperlivá, voda s příchutí), nabízíme také latté, cappucinno a presso nebo čaj (v době, kdy mají děti pauzu na občerstvení a přejí oslavenci).

Po celou dobu oslavy budete mít přítomného instruktora lezení, který zajistí program na lezecké stěně, obslouží Vás na recepci a případně se postará o děti v tělocvičně. 

Co se týče programu oslavy:

Nabízíme např.:

  • hodinu lezení, pak nějaké to posezení a gratulace oslavenci, poté zase lezení;
  • Další varianta: lezení, posezení, aktivity v tělocvičně (dětská diskotéka, překážková dráha apod., případně si můžete vymyslet svůj program v tělocvičně)

Co s sebou na lezení:
Na lezení půjčujeme lezečky, ale nemáme všechny velikosti, proto by si děti měly vzít nějaké cvičky nebo jinou plnou obuv s měkčí podrážkou a sportovní oblečení (doporučujeme dlouhé kalhoty, tričko a mikinu).
Do tělocvičny je přísný zákaz chodit v lezečkách, jelikož dělají černé čáry!

Během oslavy Vám můžeme udělat nějaké fotografie a po oslavě Vám je pošleme na email, pokud budete mít zájem. Fotografie poté také dáváme na naše stránky. 

Cena: 

  • 1400 Kč / hodina
  • 2300 Kč / 2 hodiny
  • 2600 Kč / 3 hodiny

Platbu je nutné provézt již při objednávce oslavy na náš účet.
č. ú.: 257269099/0300
do poznámky: oslava narozenin a Vaše příjmení

Pro více informací volejte Danče: 602 200 375 (doporučujeme volat od 8 do 15 hodin)

aktuálně

DSC 0151

MŮŽETE SE TĚŠIT NA ZREKONSTRUOVANÉ DOPADIŠTĚ

 

naši partneři

slany logo

fitko logo

lez st kladno

MSMT logo text black cz

rafiki logo

také nás najdete na

fb icon 325x325     instagram rajce net logo sRGB 150dpi