Pořádáme také narozeninové oslavy pro malé sportovce na lezecké stěně. Dětem se věnuje instruktor lezení, který děti formou her a soutěží naučí lézt, aby se oslavenec a všichni jeho kamarádi pořádně vyřádili! Je jen na Vás, jakým způsobem budete chtít oslavu zorganizovat. 

Průběh oslavy a přípravy:

Stoly na posezení připravujeme zhruba pro 20 lidí, případně židle dodáme. Pokud si budete chtít přinést nějakou výzdobu a připravit si prostor, bude pro Vás otevřeno 30 minut před oslavou, můžete si tak připravit občerstvení atd.

Nápoje a občerstvení si přineste jaké budete chtít, spolu s papírovými tácky a kelímky na pití.  V naší nabídce: (voda perlivá / neperlivá, voda s příchutí), nabízíme také latté, cappucinno a presso nebo čaj (v době, kdy mají děti pauzu na občerstvení a přejí oslavenci).

Po celou dobu oslavy budete mít přítomného instruktora lezení, který zajistí program na lezecké stěně, obslouží Vás na recepci a případně se postará o děti v tělocvičně. 

Co se týče programu oslavy:

Nabízíme např.:

  • hodinu lezení, pak nějaké to posezení a gratulace oslavenci, poté zase lezení;
  • Další varianta: lezení, posezení, aktivity v tělocvičně (dětská diskotéka, překážková dráha apod., případně si můžete vymyslet svůj program v tělocvičně)

Co s sebou na lezení:
Na lezení půjčujeme lezečky, ale nemáme všechny velikosti, proto by si děti měly vzít nějaké cvičky nebo jinou plnou obuv s měkčí podrážkou a sportovní oblečení (doporučujeme dlouhé kalhoty, tričko a mikinu).
Do tělocvičny je přísný zákaz chodit v lezečkách, jelikož dělají černé čáry!

Během oslavy Vám můžeme udělat nějaké fotografie a po oslavě Vám je pošleme na email, pokud budete mít zájem. Fotografie poté také dáváme na naše stránky. 

Cena: 

  • 1400 Kč / hodina
  • 2300 Kč / 2 hodiny
  • 2600 Kč / 3 hodiny

Platbu je nutné provézt již při objednávce oslavy na náš účet.
č. ú.: 257269099/0300
do poznámky: oslava narozenin a Vaše příjmení

Pro více informací volejte Danče: 602 200 375 (doporučujeme volat od 8 do 15 hodin)