TÁBORY

 

foto tabory

 

 

 

Každý rok pořádáme v období letních prázdnin dva příměstské lezecké tábory, jeden lezecký tábor ve skalách a dva příměstské sportovní tábory.

Příměstské lezecké tábory probíhají od pondělí do pátku ve Fit studiu Jitka a v programu bývá lezení na boulderu (Slaný), lezení na laně (Holešovice), procházky (Slaný), bazén, výlet do lanového centra (Kladno) a další. Tábor je vhodný pro děti od 5 let i pro úplné začátečníky.

Příměstský sportovní tábor také probíhá od pondělí do pátku ve Fit studiu Jitka. Děti zde dělají různé venkovní sportovní aktivity, bowling, lezení, bazén a minigolf. Dále vymýšlíme nějaký ten výlet. :-) Tábor je vhodný pro děti od 5 let.

Lezecký tábor poblíž skal trvá 7 dní, je plný lezení a v případě teplého počasí také koupání. Tábory pořádáme na různých místech v ČR. V posledních letech jsme jezdili na Vysočinu nebo do skal v okolí Tisé.

Turnusy - lezecké příměstské tábory, vhodné pro děti od 5 let (děti z oddílu HO POHODIČKA Slaný - 3000 Kč, ostatní - 3200 Kč ):

  • I. turnus: PO 6.8. – PÁ 10.8.2018
  • II. turnus: PO 20.8. – PÁ 24.8.2018

Turnusy - sportovní příměstské tábory, vhodné pro děti od 5 let (2500 Kč):

  • I. turnus: PO 16.7. – PÁ 20.7.2018
  • II. turnus: PO 27.8. – PÁ 31.8.2018

Pobytový lezecký tábor 28.7. – 4.8.2018 (SO – SO), vhodné pro děti od 7 let s lezeckými zkušenostmi, (děti z oddílu HO POHODIČKA Slaný - 4800 Kč, ostatní - 5100 Kč )

  • místo pobytu: Tábořiště s osmi čtyřlůžkovými chatami a společným sociálním zařízením. Okolní Tiské stěny vytvářejí spolu s Rájeckými stěnami, Ostrovskýmí stěnami a Vysokým Sněžníkem atraktivní turistickou a horolezeckou oblast.
  • večeře jsou zajištěné Na kovárně jako minulý rok
  • obvyklý program dne: budíček, rozcvička, snídaně a příprava svačin do skal na celý den, lezení a hry ve skalách (v případě, že nevyjde počasí jedeme na stěnu do Ústí, naopak pokud je krásně, tak návrat ze skal dříve a jdeme se koupat do místního rybníčku u Restaurace Kačák), večeře, večerní program, večerka

Přihlásit se na tábor můžete již nyní pomocí online formuláře zde