Dětské oslavy

Pořádáme narozeninové oslavy pro malé sportovce na lezecké stěně. Dětem se věnuje instruktor lezení, který děti formou her a soutěží naučí lézt, aby se oslavenec a všichni jeho kamarádi pořádně vyřádili! Je jen na Vás, jakým způsobem budete chtít oslavu zorganizovat. 

Doporučený počet: do 15 dětí, samozřejmě lze udělat oslavu i pro větší počet, ale průběh oslavy a cena se budou lišit.

Průběh oslavy a přípravy:

Stoly na posezení připravujeme zhruba pro 20 lidí, případně židle dodáme. Pokud si budete chtít přinést nějakou výzdobu a připravit si prostor, bude pro Vás otevřeno 20 minut před oslavou, můžete si tak připravit občerstvení atd.

Nápoje a občerstvení si přineste jaké budete chtít, spolu s papírovými tácky a kelímky na pití.  V naší nabídce: (voda perlivá / neperlivá, voda s příchutí), nabízíme také latté, cappucinno a espresso nebo čaj (v době, kdy mají děti pauzu na občerstvení a přejí oslavenci).
Lze si dopředu domluvit i přípavu občerstvení od nás a našich dodavatelů (dort, chlebíčky, zákusky apod.)

Po celou dobu oslavy budete mít přítomného instruktora lezení, který zajistí program na lezecké stěně, obslouží Vás na baru a případně se postará o děti v tělocvičně. 

Program oslavy:
Nabízíme např.:

  • hodinu lezení, pak nějaké to posezení a gratulace oslavenci, poté zase lezení;
  • Další varianta: lezení, posezení, aktivity v tělocvičně (dětská diskotéka, překážková dráha apod., případně si můžete vymyslet svůj program v tělocvičně)

Co s sebou na lezení:
Na lezení půjčujeme lezečky, ale nemáme všechny velikosti, proto by si děti měly vzít nějaké cvičky nebo jinou plnou obuv s měkčí podrážkou a sportovní oblečení (doporučujeme dlouhé kalhoty, tričko a mikinu).
Do tělocvičny je přísný zákaz chodit v lezečkách, jelikož dělají černé čáry a také sahat na zrcadla! Děti se nesmí samy pohybovat bez dozoru v tělocvičně ani na lezecké stěně. (v tělocvičně stačí jako dozor rodiče)

Cena (pokud splňujete počet dětí max. 15): 

  • 1400 Kč / hodina
  • 2300 Kč / 2 hodiny
  • 3000 Kč / 3 hodiny

Pokud počet dětí bude vyšší, cena se navýší o dalšího instruktora. Občerstvení od nás a našich dodavatelů není v ceně oslavy. Obsluha na baru po celou dobu oslavy je za příplatek.

Platbu je nutné provézt již při objednávce oslavy na náš účet.
č. ú.: 257269099/0300
do poznámky: oslava narozenin a Vaše příjmení

Pro více informací volejte: 602 255 638 nebo pište na info@hopohodickaslany.cz.